O NÁS

AlphaFyzio vzniklo za účelom poskytovania kvalitných, bezpečných a účinných služieb v oblasti liečby problémov s pohybovým aparátom, založených na evidencii z výskumov. V AlphaFyzio Vám poskytneme účinné riešenie Vášho problému pod dohľadom fyzioterapeuta. Našim cieľom je udržať Vás aktívnych vo všetkých oblastiach života, či už ide o profesionálny alebo rekreačný šport, prácu, alebo rodinný život. Vzájomnou spoluprácou eliminujeme bolesť, zlepšíme pohyb, posilníme telo a urobíme Váš život lepším.


Fyzioterapeuti

DSC_0220.JPG

Bc. Milan Duda vyštudoval odbor fyzioterapia v Trenčíne. Vzdeláva sa  formou čítania najnovších publikácií, počúvaniu interview s poprednými svetovými odborníkmi a pravidelnou účasťou na internetových seminároch a prednáškach. Milan sa zameriava najmä na spinálnu manuálnu terapiu, manuálnu terapiu periférnych kĺbov, manipulácie a mobilizácie pri chronických a akútnych diagnózach. Absolvoval školenie Spinal Manual Therapy v Dubline, kde sa učil diagnostiku a liečbu driekovej, hrudnej a krčnej chrbtice v akútnych aj chronických štádiach, pri migrénach, mechanických poruchách (kĺby, platničky), neurologických poruchách (neuropatie) a pri poruchách motorickej kontroly. Školenie obsahovalo mobilizačné techniky podľa Mulligana, Maitlanda a vyšetrovanie podľa McKenzie.image1+-+k%C3%B3pia+3.jpg

Bc. Sandra Ambrová vyštudovala Fyzioterapiu na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Vo svojej praxi okrem "klasických" fyzioterapeutických metód využíva v terapii aj prvky Spiraldynamiku (koncept prirodzeného pohybu), jogy, či silového tréningu. Táto kombinácia techník vedie k tomu, že Vám Sandra pomôže rýchlejšie vyriešiť Vaše problémy a celá terapia bude pre Vás efektívnejšia (či už časovo alebo finančne). Absolvovala množstvo kurzov spoločnosti Fitnessinstitut, ktoré prepájajú svet fitness a fyzioterapie. Jej poznatky tak tvoria širší komplex a rozsah jej techník je rozmanitejší. Okrem fyzioterapie je jej vášňou aj vzdelávanie sa v oblasti výživy a od roku 2016 je kvalifikovaný poradca pre výživu. Pri terapii Vám tak rada zodpovie aj na Vaše otázky ohľadne toho, ako sa prostredníctvom zmeny stravovania cítiť lepšie.


Masér

image1.jpeg

Aynur Rumenov sa profesionálne venuje masírovaniu už 6 rokov. Začal masírovať ako 16-ročný, k čomu ho viedla trojgeneračná rodinná tradícia. Pravidelne cestuje do Turecka a Bulharska, kde sa učí novým technikám a nadobúda nové skúsenosti v práci s ľudským telom. Aynur sa neustále vzdeláva, o čom hovorí široká ponuka tradičných, ale aj exotických masáží, ktoré si u nás môžete dopriať.