NAŠE POSTUPY

V AlphaFyzio Vám poskytneme najúčinnejšie postupy z oblasti fyzioterapie, založené na najnovších poznatkoch z výskumov, ktoré vedú k žiadanému výsledku. Spojením rôznych postupov v manuálnej terapii s cvičeniami sa vieme dostať ku skutočnému problému a efektívne ho riešiť. V AlphaFyzio pre Vás volíme účinné, dlhodobé a finančne efektívne riešenia.

Rozsah praxe AlphaFyzio

Rozsahom našej praxe je liečba problémov s pohybovým aparátom pod dohľadom fyzioterapeuta formou odbornej konzultácie, podrobného vysvetlenia problému, manuálnej terapie, cvičenia a  poradenstva ohľadom možností v liečbe problému. Spojením týchto prvkov zostavíme bezpečnú a účinnú rehabilitáciu, na konci ktorej dosiahneme požadované výsledky. Prevencia je dôležitá v predchádzaní problémom s pohybovým systémom a práve preto poskytujeme široký výber masáží, kompenzačné cvičenia a poradenstvo v oblasti  prevencie.

Ako to funguje po príchode do AlphaFyzio?

Počas konzultácií v AlphaFyzio vykonáme veľmi dôkladné vyšetrenia, počínajúc rozhovorom o dôvode návštevy, ktorý nás navedie na možnosť problému, končiac overenými manuálnymi vyšetreniami. Na základe výsledkov zhodnotíme Váš stav, vysvetlíme v čom spočíva Váš problém a zvolíme vhodnú rehabilitáciu. Kladieme dôraz na dôkladné vysvetlenie problému a edukáciu do každodenného pracovného aj súkromného života.

S AlphaFyzio sa už viac nemusíte báť pohybu ani bolesti. Ukážeme Vám cestu k bezbolestnému, aktívnemu, zdravému a šťastnému životu, ktorú spoločnými silami dotiahneme až do konca.