FyzioTréning v AlphaFyzio

pilates-dimagrire-805x452.jpg

Rehabilitácia je proces a o výsledky je potreba zabojovať. Predovšetkým o tie dlhodobé. A čo napomáha viac naplniť dlhodobý cieľ zostať žiť ŽIVOT BEZ BOLESTI ako

PREVENCIA?

Viaceré štúdia poukazujú na problém s opakovaním sa bolestivých epizód a na príliš včasné ukončenie rehabilitácie – to má za následok prechod do chronického stavu a tým pádom dlhšiu rehabilitáciu.
Preto pre Vás naša Sandra pripravila skupinové cvičenie FyzioTréning, ktoré bude tou pravou PREVENCIOU na Vaše problémy s pohybovým systémom!

Už sa cítite lepšie a chcete pomaly ukončiť rehabilitáciu?

FyzioTréning je tým najlepším ukončením rehabilitácie!

Máte pocit, že Vám začínajú bolesti a chcete ich zastaviť skôr než prepuknú do váčšieho problému?

FyzioTréning je tým najrozumnejším krokom proti budúcim bolestiam!

Chcete sa len jednoducho udržať zdravý/á a predchádzať problém s pohybovým systémom?

FyzioTréning je správna voľba k identifikácii a okamžitej akcii proti problémom s Vašim telom!


FyzioTréning obsahuje vyvážený pomer strečingových cvičení, jógy, silových cvičení, cvičení na zvýšenie schopnosti „cítitť“ si vlastné telo, kompenzačných cvičení a najmä našu fyzioterapeutku Sandru, ktorá bude na Vás po celý čas dohliadať a konzultovať s Vami každý krok! Tréning je samozrejme vhodný pre mužov aj ženy.

Využite skupinové cvičenie FyzioTréning v AlphaFyzio, ktoré Vám zabezpečí zvýšenie sily, mobility, polohocitu a všetkých potrebných vlastností vo vyváženom pomere pre Váš ŽIVOT BEZ BOLESTI! 

Milan Duda