Spokojný klient (rozhovor č.1)

logosymbol.jpg

ŽIVOT BEZ BOLESTI


1. Z akého dôvodu, alebo s akým problémom ste navštívili AlphaFyzio?

Pociťovala som bolesť v driekovej časti chrbtice a na odporúčanie môjho trénera som navštívila AlphaFyzio.

2. Zaznačte prosím na škále č.1, v akej intenzite bola Vaša bolesť pri príchode do AlphaFyzio. Na škále č.2 zaznačte, aká je intenzita bolesti momentálne.

Č.1:      0          1          2          3          4          5          6          7          8          9          10

Č.2:               1          2          3          4          5          6          7          8          9          10

3. Ako sa zmenila Vaša schopnosť pracovať, alebo vykonávať obľúbené aktivity od kedy ste prvý krát navštívili AlphaFyzio? Ako sa cítite?

V prvý deň po návšteve som ešte pociťovala dosť veľkú bolesť, ale po odporučených  cvičeniach bolesť pomaly ustupovala. Už sa cítim opäť super.

4. V prípade ďalších problémov s Vašim pohybovým systémom, navštívite AlphaFyzio znovu?

Samozrejme. Dokonca mám v pláne chodievať do AlphaFyzio na masáž, poprípade vyskúšať Power Yogu.

5. Ak by mal niekto vo Vašom okolí alebo rodine problémy s pohybovým systémom, odporučili by ste mu AlphaFyzio?

Určite áno.

6. V čom sa AlphaFyzio líši od iných prevádzok, ktoré ste v minulosti navštívili? Ak ste iné prevádzky v minulosti nenavštívili, čo sa Vám na AlphaFyzio páčilo najviac?

Keď som mala problémy s chrbticou, väčšinou som skončila na rehabilitácii alebo elektroliečbe. Fyzioterapiu som absolvovala prvý krát a som spokojná. Páčila sa mi odbornosť  a ochota pomôcť a poradiť.


Pokiaľ aj Vás trápia akékoľvek problémy s pohybovým systémom, pooperačné stavy, migrény, alebo závrate, kontaktujte nás a rezervujte si termín na:

Tel.číslo: 0907 216 620
Facebook: AlphaFyzio
Instagram: AlphaFyzio
Mail: info@alphafyzio.sk


Koniec dobrý, všetko dobré :)

Milan Duda